reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazfit GTR akıllı saat
Xiaomi Amazfit GTR akıllı saat
Xiaomi Amazfit GTR akıllı saat

Xiaomi Amazfit GTR akıllı saat için Türkiye’de güzel indirim!

Huami tarafından üretilen şık akıllı saat modeli Xiaomi Amazfit GTR, kısa süre önce Türkiye’de güzel bir indirim aldı. Model artık daha ucuz.

Şık tasarımı ve genel olarak fiyat performans oranı ile dikkat çeken akıllı saat modellerinden olan Xiaomi Amazfit GTR, çok uzun süre önce Türkiye’de de raflardaki yerini almıştı. O zaman 47 mm versiyonu için 999 TL fiyat etiketiyle elde edilebilir hale gelen saat, şimdi büyük bir satış kanalında 781 TL‘ye satılmaya başlandı. Bir ara ilginç şekilde satış fiyatı 1.000 TL üstüne çıkan dikkat çekici model, artık çok daha uyguna alınabiliyor olmasıyla sevindiriyor. Türkiye’de birçok farklı renk seçeneği bulunan ve aynı zamanda şu an 799 TL‘ye satılan 42mm’lik versiyonu da bulunan Amazfit GTR, yuvarlak tasarımıyla ses getirmiş cihazlardan.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit GTR için bilinmesi gerekenler

Saatin 47 mm versiyon 1,39 inç 454×454 piksel, 42 mm model ise 1,2 inç 390×390 pikselAMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gorilla Glass 3 ile korunan saat, iOS ve Android cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kurabiliyor. 50 metre derine indirilebilen akıllı saat Amazfit GTR, her kalemde detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Modelin 47 mm versiyonu 410 mAh piliyle normal kullanımda tam 24 gün, 42 mm versiyonu ise 195 mAh piliyle normal kullanımda 12 gün boyunca görev yapıyor. Bu süreler basit saat modunda 74 ve 34 gün gibi inanılmaz sürelere kadar çıkabiliyor. NFC’si bulunan saatin, GPS + ve GLONASS destekleri de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken modellerden Apple Watch Series 5