reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Cybertruck

Otomobilleri Tesla Cybertruck çizgileriyle baştan yaratan ilgi çekici çalışma

Bağımsız bir fikrin ellerinden doğan Tesla Cybertruck merkezli konseptler, günümüzün modern otomobillerine keskin çizgilerin nasıl yansıdığını gösteriyor.

Geçtiğimiz yılın en flaş tanıtımlarından birisine Amerika Birleşik Devletleri’nde şahit olduk. Elon Musk’ın asırlı bir çizgiden günümüze uzanan pickup tasarımını tamamen başka bir noktaya taşıma iddiasıyla karşımıza çıkarttığı Tesla Cybertruck, otomotiv dünyasında büyük bir sükse yaptı. Üretim versiyonunun 2021’in sonlarına doğru satışa çıkması beklenilen modelin son kullanıcıya ulaşacak olan seri üretim versiyonunda bu radikal karakterinden çok fazla ödün vermemesi bekleniyor. Cybertruck’un genel yapısı çok tartışılsa da bu yine de sadece beş gün sonra 250.000 ön sipariş verilmesinin önün geçmedi. LeasingOptions da, akıllardan kolay kolay silinmeyecek bu çizgileri, son dönemlerin önemli modelleriyle bir araya getirerek ilgi konseptler ortaya çıkarttı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cybertruck diğer araçlara yansırsa nasıl olur?

Projenin detaylarına baktığımızda model bazında karşımıza sadece binek otomobiller çıkmıyor. Listede ilk olarak kısa süre önce üretimi sona erdirilen son jenerasyon Volkswagen Beetle karşımıza çıkıyor. Bunun dışında Bugatti, Mini Cooper ve Jaguar gibi önemli isimlerin farklı disiplinlerde seyren modelleri de yine keskin çizgi dönüşümünden nasibini alıyor. Listenin tek SUV modeliyse Range Rover rozeti üzerinden karşımıza çıkıyor.

İlginizi çekebilir

Focus ve Cem Yılmaz’ı bir araya getiren reklam filmi