reklamı kapat

POPÜLER

Ford Focus

Karakomik öncesi Cem Yılmaz’lı Ford Focus reklam serisi [Video]

 - Güncelleme: 10 Eylül 2019 16:54

Ford’un da katkılarıyla hazırlanan, Fikir Sanat ve NuLook imzalı Karakomik Filmler çok yakında vizyona giriyor. Film öncesinde Cem Yılmaz iş birliğiyle Ford Focus için hazırlanan online reklam filmleri ise şimdiden görücüye çıktı. Giriş, gelişme, sonuç sırasıyla yayınlanacak seride; otomobil tutkusu bilinen Cem Yılmaz, Ford Focus ’un ayrıcalıklı dünyasıyla tanışıyor. Ayrıca Karakomik Filmler’in vizyon tarihi müjdeleniyor.

Gişe rekorları kıran filmlere imza atan Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği, iki film birden konseptli Karakomik Filmler’in ilk ikisi, Ford’un da katkılarıyla 18 Ekim’de gösterime girecek. Bu iki filmin ismi Kaçamak ve 2Arada olarak açıklandı. İlk filmde Ozan Güven, Zafer Algöz, Cemre Ebuzziya, Necip Memili, Özkan Uğur ve Uraz Kaygilaroglu gibi ünlü isimler rol alıyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlendiği bu yapımın önceki projelerde olduğu gibi yüksek gişe başarısına ulaşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Focus reklam serisinin devamı yolda

Karakomik’lerin vizyon hazırlıkları tüm hızıyla sürerken, vizyon tarihini duyurmak için hazırlanan üç kısa reklam filmi sosyal ağlarda gösterilmeye başlandı. 9 Eylül’de gösterime giren serinin ilk filminde G.O.R.A, A.R.O.G ve Arif V 216 filmlerinin ana karakteri Arif’in Cem Yılmaz’a yeni Ford Focus’u göndermesi ve kendinden söz ettiren teknolojik özelliklere sahip aracın Cem Yılmaz’da uyandırdığı merak anlatılıyor. Cem Yılmaz ve Ford Focus ’un tanışıklığının artışı ve ikilinin Karakomik Filmler macerasının aktarılacağı tanıtım filmlerinin devamı, sırasıyla 11 Eylül ve 13 Eylül’de izleyiciyle buluşacak. Paylaşılan Cem Yılmaz’lı ilk reklam filmini hemen haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.