reklamı kapat

POPÜLER

cem yılmaz

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Karakomik Filmler hakkında son detaylar

Cem Yılmaz’ın yeni filmiyle ilgili detayları kısa bir süre önce sizlerle paylaşmıştık. Paylaştığımız haberin üzerinden çok geçmeden Cem Yılmaz, merakla beklenen yeni filmiyle ilgili iki yeni afiş paylaştı.

Kaçamak ve 2 Arada adını taşıyan filmlerin yine izleyicilere keyifli dakikalar yaşatması bekleniyor. Çekimlerin Ağustos ayında başlayacağının müjdesini veren Cem Yılmaz, takipçilerine ‘’Feribotumdayım 😉 İdo’dan tüm arkadaşlarıma teşekkürler.’’ notunu paylaştı.

Cem Yılmaz’ın sosyal hesapları üzerinden yaptığı duyuruya göre Karakomik Filmler adını taşıyan seri 2 hikayeyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Yılmaz’ın çok güzel seri olacağını düşündüğü Karakomik Filmler’in önümüzdeki yılın ocak ve mart ayında vizyona girmesi bekleniyor. Cem Yılmaz geçtiğimiz nisan ayında bir açıklama yapmıştı. Cem Yılmaz; ”Karakomik Filmler” 2 film birden olmak üzere umuyorum ocak ayında sinemada… Ben başladım, gerisi de güzel gelirse çok şahane işler çıkacağına eminim… Gorayı çok sevmiştim ama Hokkabazın yeri ayrı diyorsan:) sıradaki parça sana.. demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cem Yılmaz’dan Arif v 216 filmiyle büyük bir başarı

Ünlü oyuncunun ocak ayında vizyona giren filmi Arif v 216, büyük bir başarıya imza atmıştı.. İlk üç günde toplam 1 milyon 331 bin 691 kişi tarafından izlenen film, izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanmıştı. İzleyicilere kahkaha dolu dakikalar yaşatan film, 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A. filmindeki Arif ile Ozan Güven‘in canlandırdığı 216’nın hikayesini beyaz perdeye taşımıştı.

İlginizi çekebilir