reklamı kapat

POPÜLER

cem yılmaz

Cem Yılmaz’dan yeni film müjdesi

Cem Yılmaz’dan yeni filmiyle ilgili müjdeli bir haber geldi. Ünlü oyuncunun Instagram sayfasından paylaştığı bilgiye göre Cem Yılmaz, Karakomik Filmler adını verdiği iki film hazırlığı içinde.

Önümüzdeki yılın ocak ayında sinema tutkunlarıyla buluşacağı belirtilen filmlerle ilgili Cem Yılmaz açıklamada bulundu. Cem Yılmaz; ”Karakomik Filmler” 2 film birden olmak üzere umuyorum ocak ayında sinemada… Ben başladım, gerisi de güzel gelirse çok şahane işler çıkacağına eminim… Gorayı çok sevmiştim ama Hokkabazın yeri ayrı diyorsan:) sıradaki parça sana.. dedi.

 

Ünlü oyuncunun ocak ayında vizyona giren filmi  Arif v 216, büyük bir başarıya imza atmıştı.. İlk üç günde toplam 1 milyon 331 bin 691 kişi tarafından izlenen film, izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanmıştı. İzleyicilere kahkaha dolu dakikalar yaşatan film, 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A. filmindeki Arif ile Ozan Güven‘in canlandırdığı 216’nın hikayesini beyaz perdeye taşımıştı.

Arif v 216 sinema salonlarında izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmıştı

G.O.R.A. filminde olduğu gibi senaryosunu ünlü oyuncunun kaleme aldığı Arif V 216’nın yönetmenlik koltuğunda Kıvanç Baruönü yer almıştı.