reklamı kapat

POPÜLER

cem yılmaz

Cem Yılmaz sabırsızlıkla beklenen yeni gösterisinin tarihini duyurdu

Cem Yılmaz’dan hayranlarına güzel bir haber geldi. Önümüzdeki yıl Kara Komikler serisini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan Cem Yılmaz, merakla beklenen gösterisinin de ne zaman geleceğini açıkladı.

Cem Yılmaz, Diamond Elite Platinum Plus gösterisinin mayıs ayında başlayacağını müjdeledi. En son CM101MMXI Fundamentals gösterisiyle sevenlerinin karşısına çıkan Cem Yılmaz, 2019’da sevenleriyle buluşacağı yeni gösterisiyle de ses getirmesi bekleniyor. Ünlü komedyen gösterisinin duyurusunu gerçekleştirse de biletlerin henüz satışa sunulmadığını belirtmekte yarar var. Biletlerin satışa sunulur sunulmaz hızlı bir şekilde tükeneceğini de şimdiden söyleyelim. Gösteriyle ilgili yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağımızı belirtmek istiyoruz.

Ünlü komedyen bununla birlikte Kara Komikler’in dördüncü filmini çekeceklerinin müjdesini de verdi. Cem Yılmaz geçtiğimiz nisan ayında bir açıklama yapmıştı. Cem Yılmaz; ”Karakomik Filmler” 2 film birden olmak üzere umuyorum ocak ayında sinemada… Ben başladım, gerisi de güzel gelirse çok şahane işler çıkacağına eminim… Gorayı çok sevmiştim ama Hokkabazın yeri ayrı diyorsan:) sıradaki parça sana.. demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arif v 216’dan büyük başarı

Ünlü oyuncunun ocak ayında vizyona giren filmi Arif v 216, büyük bir başarıya imza atmıştı.. İlk üç günde toplam 1 milyon 331 bin 691 kişi tarafından izlenen film, izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanmıştı. İzleyicilere kahkaha dolu dakikalar yaşatan film, 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A. filmindeki Arif ile Ozan Güven‘in canlandırdığı 216’nın hikayesini beyaz perdeye taşımıştı.

İlginizi çekebilir

Arif v 216’nın tanıtım videosu