reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Rize Rize10, 20 and 30

İşte bu sürpriz oldu; Samsung Galaxy Rize serisi ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, isimlerini kayıt altına aldığı yeni akıllı telefon serisiyle gündemde bulunuyor. Firmadan Galaxy Rize serisi geliyor.

Samsung, 2019’da orta ve giriş seviyesi modellere daha fazla ağırlık vermek istiyor. Bu yüzden birçok Galaxy A ve Galaxy M modeli geliştiren firma, sürece bir de Galaxy Rize serisini dahil edecek gibi görünüyor. Çünkü firma kısa süre önce Rize10, Rize20 ve Rize30 isimlerini kayıt altına almış durumda. Daha sonra seriye Rize50, Rize60 ve Rize70 modellerini de dahil edebilir denilen firma, bu modeller ile nasıl veya nereye odaklanan bir seri kuruyor henüz bilinmiyor. Galaxy A, Galaxy M, Galaxy S ve Galaxy Note serileriyle ürün gamını inanılmaz hale getiren firma, daha fazlası için de planlar yapıyor. Firma orta ve düşük seviyede Xiaomi ve Huawei’ye karşı daha güçlü hale gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, Galaxy Rize serisine ek olarak bir de katlanabilir akıllı telefon geliştiriyor

Firmanın katlanabilir alandaki ilk akıllı telefon modeli, Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kuruluyor ve bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. 4,6 inç ekran gövdenin dışında yer alıyor. 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu belirtiliyor. 5G destekli gelecek telefonun, 2.500 dolara satılacağı korkutan detaylar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz ilk katlanabilir modelin prototip hali