reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2

Samsung Galaxy Fold Lite ortaya çıktı; işte detaylar

Galaxy Fold ailesi önümüzdeki dönemde daha da genişleyecek gibi görünüyor. Çünkü Samsung Galaxy Fold Lite ortaya çıkmış durumda.

Samsung imzalı katlanabilir telefon modelleri oldukça pahalı. Bu yüzden telefonlar çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Ancak firma yakında bunu değiştirecek ve katlanabilir tarafta normal amiral gemisi fiyatlarını yakalayacak deniyor. Çünkü sağlam kaynaklardan Max Weinbanch’a göre Samsung Galaxy Fold Lite yolda bulunuyor. 2018, 2019 ve 2020 yılının parçaları kullanarak üretilecek denilen telefon, bu açıdan 1.100 dolar altında bir fiyat etiketine sahip olacak gibi görünüyor. Bu fiyat elbette halen yüksek ancak Galaxy Fold’un 1.980 dolara satıldığını unutmamak gerekiyor. Lite modelin 4G destekli olacağını ve 256 GB dahili depolama ile geleceğini de aktaran Weinbanch, modelin katlanabilir esnek ekranında UTG kullanılmayacağını da aktarıyor. Bu arada telefonun Galaxy Z Flip Lite adı altında karşımıza çıkma ihtimali de bulunuyor. Firma katlanabilir tarafını büyütmeye kararlı duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold Lite modelinden önce beklenen Samsung Galaxy Fold 2 için neler biliyoruz?

Daha önce duyduklarımıza göre S Pen kalem ile yolda olan amiral gemisi katlanabilir telefon, dışında 6,23 inç 2267×819 piksel 60 Hz bir OLED ekran kullanıyor. Modelin içindeki katlanabilir ekran ise 7,59 inç 2213×1689 piksellik 120 Hz bir OLED panel taşıyor. S Pen’i Note serisi gibi gövdeye entegre edecek Galaxy Fold 2, sızan bilgilere göre 1.780 ile 1.980 dolar arasında bir fiyata sahip olacak. Daha önce 1.600 dolara seviyesinde olacağı iddia edilen telefon, sağlam kaynağa göre 1.880 dolar gibi fiyat ile karşımıza çıkacak. Telefon pazara sadece siyah ve kahverengi gövde seçenekleriyle çıkabilir deniyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!