reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold Tab

Samsung Galaxy Z Fold Tab için ortaya çıkan yeni işaret

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 yanında gündemde olan Samsung Galaxy Z Fold Tab için resmi çıkış oldukça yakında olabilir.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ile beraber Galaxy Z Flip 3 modelini tanıtacak şirket, geçtiğimiz ay bir de iki noktadan katlanan katlanabilir telefon geliştiriyor haberiyle gündeme gelmişti.

Daha sonra bu modelin pazara bir telefon değil tablet olarak çıkabileceği iddia edildi. İşte bu model gerçek anlamda yolda gibi görünüyor.

Çünkü LetsGoDigital‘e göre firma kısa süre önce “Samsung Z Fold” adının marka sahibi oldu. Samsung daha önce de Galaxy Z  ve Z Flip isimlerini de kayıt altına almıştı.

Bu Galaxy Z  ve Z Flip kayıtlarında kategori olarak akıllı telefon seçiliydi. Samsung Z Fold içinse akıllı telefon yanında tablet kategorisi de seçildi. Buradan büyük bir işaret gelmiş oldu.

Daha önce Samsung Galaxy Z Fold Tab adının geçtiği Samsung imzalı ilk katlanabilir tablet, marka kaydına göre karşımıza resmi olarak Samsung Z Fold Tab olarak da çıkarılabilir.

Geçtiğimiz dönemde iki noktadan katlanma konusunda birçok farklı patent alan Samsung, daha önce de söylediğimiz gibi bu yapıyı benimseyecek ilk modeliyle tablet tarafında büyük ses getirebilir.

Samsung’un modeli için LetsGoDigital’in hazırladığı konsept yukarıda yer alıyor. Böyle bir cihaz en büyük ekrana sahip en taşınabilir Samsung cihazı olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold Tab ya da Samsung Z Fold Tab merak uyandırıyor

1.999 dolarlık bir satış fiyatıyla raflara çıkacak amiral gemisi katlanabilir telefon modeli Z Fold 3, bildiğimiz kadarıyla 7.55 inç bir ana ekrana sahip olacak.

Ekranının LTPO temelli olduğu ve 120 Hz yenileme sunduğunu bilinen Z Fold 3‘ün, arka kamera sisteminde yerini alacağı modelden çok da farklı olmayacağı aktarılıyor.

Model gücünü ise hemen hemen kesin olarak Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemcilerden birisinden alacak.

Telefonda S Pen desteği de olacak ancak S Pen son bilgilere göre gövdeye entegre edilmeyecek. Firma yüksek ihtimalle S Pen taşıyan özel kılıflar hazırlayacak.

İlginizi Çekebilir

Uzaktan park yetenekli elektrikli scooter