reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold Tab

Çift menteşeli Samsung Galaxy Z Fold Tab tam olarak böyle gözükebilir

Samsung’dan 2021 bitmeden kesin olarak iki tane katlanabilir telefon gelecek. Firmadan 2022’de ise Samsung Galaxy Z Fold Tab bekleniyor.

Bahsettiğimiz 2021’de gelecek katlanabilir telefonlar tam olarak Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 olacak. Yüksek ihtimalle ağustos gibi lansman olacak.

2022’de geleceği iddia edilen Samsung Galaxy Z Fold Tab ise bu iki modelden daha farklı olacak. Çünkü bu telefonda bir değil iki adet menteşe olacak.

Yani Galaxy Z Fold Tab iki noktadan katlanan bir yapıda karşımıza çıkacak. Peki cihaz tam olarak nasıl görünecek? Bunun cevabını güzel şekilde LetsGoDigital vermiş durumda.

Bu açık halinde bir tablet kadar olacak cihazı Samsung’un resmi patent çizimleri üzerinden bilgisayar ortamında hazırlayan site, ürünü adeta gerçek şekilde karşımıza getiriyor.

S Pen’i manyetik olarak arkasında ya da yanında taşıyacak şekilde tasarlanan model, kapalı halinde normal bir telefon gibi deneyim sunuyor. Bu açıdan Galaxy Z Fold Tab telefon özelliğine sahip bir tablet olarak da lanse edilebilir.

Bu gövde yapısının kendisi de gösteren Samsung, gelecek için başka planlar da  yapıyor. Örneğin firma bir genişleyebilir telefon modeli de geliştiriyor. Bunun da 2022’de çıkma ihtimali bulunuyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold Tab satışa çıkarsa çok pahalı olacaktır

Burada 2 bin dolar üstü bir cihazın bizi beklediği açık şekilde görünüyor. Çünkü katlanabilir telefonlar halen çok satmıyor ve üretim maliyetleri de çok yüksek seviyede yer alıyor.

Samsung’un 2021’de toplam 7 milyon adet Galaxy Z serisi katlanabilir telefon satmak istediği biliniyor. Bu rakam normal telefon satışlarına oranla çok ama çok düşük seviyede yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın