reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold Tab

İki noktadan katlanan Samsung Galaxy Z Fold Tab’ın çıkış tarihiyle ve fiyatıyla ilgili son iddia

Samsung geçtiğimiz ay Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modellerini tanıtmıştı. Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz Galaxy Z Fold 3’ün ardından Samsung yeni katlanabilir telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

İlk detayları kısa bir süre önce ortaya çıkan telefonun çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. İki noktadan katlanabilir yapısıyla fark yaratacağı konuşulan telefonun önümüzdeki yılın başında tanıtılacağı iddia ediliyor. Galaxy S22 ailesiyle birlikte görücüye çıkacağı konuşulan telefonun fiyatının 1.800-2000 dolar arasında olacağı iddia ediliyor. Galaxy Z Fold 3’ten daha büyük bir ekranı bünyesinde barındıran model bu sayede tablet deneyimine bir adım daha yaklaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold Tab devasa bir ekranla geliyor

Galaxy Z Fold Tab’ın tasarım olarak Z Fold 3’e bense de iki noktadan katlanabilir yapısıyla ayrılacağı belirtiliyor. Ayrıca hibrit cihazın açıldığında Galaxy Z Fold 3’ten daha büyük ve geniş bir ekran deneyimi sunması bekleniyor. Gövdesinde metal malzemenin yer alacağı katlanabilir telefonun S Pen’e destek vereceği ifade ediliyor. S Pen’in Galaxy Z Fold Tab’in katlanmış ekran kenarları arasındaki özel bir noktaya manyetik olarak konulacağı da söyleniyor. Telefonun diğer özellikleri ise henüz açığa çıkmış değil. Teknoloji dünyası açısından heyecanla beklenen telefonla ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın