reklamı kapat

POPÜLER

Black Shark 4

Lenovo ve Asus gibi olmadı; Black Shark 4 sağlam çıktı [Video]

Lenovo Legion Duel 2 ve ASUS ROG Phone 5,  JerryRigEverything testinden geçemeyen yılın en büyük sürprizleri olmuştu. Black Shark 4 ise sağlam çıktı.

Tüm detaylarına buradan ulaşabileceğiniz Lenovo Legion Duel 2, JerryRigEverything kanalının her üst seviye telefon için yaptığı bükülme testini geçemedi. Telefon çok kolay şekilde ikiye bölündü.

JerryRigEverything’in zorlu testinde geçemeyen bir önceki telefon modeli ise ASUS ROG Phone 5 olmuştu. Bu oyun telefonu da bükülme testinden geçememiş, ikiye bölünmüştü.

Şimdi ise aynı teste Xiaomi imzalı oyun telefonu Black Shark 4 girdi. Telefon bükülme testinden olması gerektiği hafif bir bükülme yaparak geçmeyi başardı. Yani model gövde bütünlüğünü korumayı başardı.

Xiaomi’nin burada kendisinden daha sonra çıkan rakiplerinin hatalarına düşmediği görülüyor. Bu da elbette telefonu almak isteyenleri sevindiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Shark 4 oyun telefonu Türkiye’de de satılabilir

Snapdragon 888 işlemcili güçlü model, Black Shark 3 Türkiye’de elde edilebilir olduğu için ileride burada da satışa çıkabilir. Ancak henüz bunun için resmi bir açıklama gelmiş değil.

Tasarımsal olarak bir oyun telefonu görünmeyen ve bu açıdan da memnun eden cihaz, videoda da görebileceğiniz gibi harici bir fan aparatına da sahip. Bu fan ile Snapdragon 888 uzun süre serin tutulabiliyor.

Her üç oyun telefonu için de yayımlanan sağlamlık testi videolarını direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz: