reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion Duel 2

Lenovo Legion Duel 2, en kolay ikiye bölünen telefon çıktı [İzle]

Dün resmi olarak lanse edilen Lenovo Legion Duel 2, yapılan JerryRigEverything testinden geçemeyen yılın ikinci oyun telefonu oldu.

Tüm detaylarına buradan ulaşabileceğiniz Lenovo Legion Duel 2, JerryRigEverything kanalının her üst seviye telefon için yaptığı bükülme testini geçemedi.

Hatta dikkat çeken oyun telefonu, son dönemde en kolay şekilde ikiye bölünen model oldu. Bunu yukarıdaki videonun 8. dakikasından sonra görebilirsiniz.

JerryRigEverything’in zorlu testinde geçemeyen bir önceki telefon modeli ise hatırlarsınız ASUS ROG Phone 5 olmuştu. Bu oyun telefonu da bükülme testinden geçememişti.

Peki Legion Duel 2 neden sınıfta kaldı? Bunun bilimsel bir cevabı elbette yok. Ancak telefon birçok benzerinden farklı bir iç donanım kurulumuna sahip.

Pilin ikiye ayrılması, arkada motorlu pop-up selfie kameranın olması ve fan sisteminin çıkıntısı üzerinden gövde sağlamlığı geri plana itilmiş gibi görünüyor. Bu modelin mutlaka bir sağlam kılıf ile kullanılması gerekiyor.

Ancak telefonun gövdesi kılıf ile kullanıma çok da aşırı uygun görünmüyor. Bu yüzden yurt dışında Legion Duel 2 alacaklar çok dikkat etmek zorunda. Çünkü telefonun üstüne en hafif bir oturma hatası sonunu getirecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Legion Duel 2 çok dikkat çekti

Çünkü telefonda donanımsal olarak sınırlar zorlandı. İki adet aktif fana ve iki parça pile sahip olan telefonda, iki farklı şarj portu yer alıyor.

Bu iki farklı şarj portu kullanılarak telefon çok hızlı şekilde şarj edilebiliyor. Modelde ayrıca iki farklı hoparlörün olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Bu oyun telefonun Türkiye’ye gelmesi ise beklenmiyor. Daha önce de dediğimiz gibi Lenovo telefonlarını Türkiye’ye getirmiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın