reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion Gaming Phone Pro oyun telefonu

İşte karşınızda Lenovo Legion Gaming Phone Pro oyun telefonu

Son dönemde sık sık gündeme gelen Lenovo Legion oyun telefonu, karşımıza Lenovo Legion Gaming Phone Pro olarak çıkıyor. İşte netleşen tasarımı.

22 Temmuz tarihinde resmi olarak tanışacağımız Lenovo Legion oyun telefonu ya da firmanın yeni verdiği ismiyle Legion Gaming Phone Pro, yeni yayımlanan resmi görselleriyle gündemde yer alıyor. Yandan pop-up kamerayla karşımıza çıkmaya hazırlananan ve donanımı kadar yazılımı da yatay kullanıma özelleştirilen cihaz, özellikle arka kısmıyla dikkat çekiyor. Burada aşağıda da görebileceğiniz üzere iddialı bir desen kullanan firma, cihazın ön yüzünde ise yan kullanmayı kolaylaştıran çok kalın sayılmayan çerçevelere yer vermiş durumda. Teknik olarak baktığımız zamansa cihaz gücünü Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor ve tam 144 Hz ekran üstüne kuruluyor. İşlemcisini çiftli sıvı soğutma sistemiyle serin tutacak ve düzgün sıcaklık ölçümü için 14 farklı ısı sensörüne sahip olacak denilen Legion Gaming Phone Pro, bildiğimiz kadarıyla en üstte tam 16 GB RAM + 512 GB depolama ile elde edilebilecek. Cihaz aynı zamanda 90W hızlı şarj desteğine de sahip olacak. Gelen sızıntılara göre 5.000 mAh kapasitesindeki pilini sadece 35 dakika içerisinde tamamen doldurabilecek oyun telefonu, merakla bekleniyor.

Legion Gaming Phone Pro oyun telefonu kaça satılacak bilinmiyor

Direkt olarak yine 22 Temmuz tarihinde tanıtılacak Asus ROG Phone 3 karşısına çıkacak telefon, maalesef Türkiye pazarına resmi olarak gelmeyecek cihazlar arasında yer alıyor. Daha önce de söylediğimiz gibi Lenovo halen Türkiye pazarında telefonlarını satmıyor, burada bilgisayar modelleriyle bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüz yapısı MIUI 12