reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Stick

Xiaomi Mi TV Stick Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Xiaomi‘nin merak edilen televizyon aparatı Xiaomi Mi TV Stick kısa süre önce tanıtılmış ve satışa çıkmıştı. Model beklenenden hızlı şekilde Türkiye’ye de geldi.

Xiaomi Mi TV Stick, kısaca hatırlamak adına firmanın her televizyonu Android akıllı televizyon haline getiren en yeni ürünü. İşte bu ürün büyük bir satış kanalında elde edilebilir hale geldi. Yurt dışında 40 euro fiyata satılan modelin Türkiye fiyatı ise şimdilik aşağıda da görebileceğiniz üzere 319 TL seviyesinde yer alıyor. Teknik olarak baktığımız zaman cihaz dört çekirdekli işlemciye, Mali-450 GPU’ya, 1 GB RAM’e ve 8 GB depolamaya sahip. Yukarıda gördüğünüz şık tasarımlı kumanda ile gelen Mi TV Stick‘in TV bağlantısı HDMI portu üzerinden yapılıyor. Google Asistan ve Netflix destekleri olan Android TV Pie işletim sistemli Mi TV Stick, gerçekten şık bir kumanda taşıyor. Kumanda üzerinde özellikle özel Netflix, Google Asistan ve Amazon Prime Video butonları dikkat çekiyor. Standart rakamsal tuşları taşımayan kumanda, ürünün kendisi gibi ufak bir boyuta sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV Stick çok satacak bir model

Sesli komutlar ile yönetilebilen Mi TV Stick, DTS-HD ile önemli şekilde Dolby Stereo Sound ve dual-band Wi-Fi desteklerini de taşıyor. Türkiye’ye henüz resmi garantili olarak gelmemiş gibi duran ancak buna çok da ihtiyacı olmayan modelin, ileride bir 4K sürümünün de geleceği biliniyor. Bu konuda sağlam sızıntılar bulunuyor. Bu açıdan 4K televizyon sahiplerinin bu versiyonu beklemesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran Çin’li robot köpek