reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold’un dev pil kapasitesi ortaya çıkı

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold bir kez daha pil kapasitesiyle gündeme geldi. Model bu konuda satın alanları gerçekten üzmeyecek gibi görünüyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, merakla bekleniyor. 2019’un ilk çeyreğinde satışa çıkacak olan telefon, son günlerde CES 2019’da üst düzey şirket yöneticilerine gizli olarak gösterilmiş haberleriyle gündeme geliyor. İşte bu model gelen bilgilere göre bünyesinde iki adet 3.100 mAh pil taşıyor. İki tarafa konumlandırılacak bu piller sayesinde modelin toplam 6.200 mAh pil üzerine kurulduğu belirtiliyor. Galaxy S10 ailesinin 5G destekli modeline 5.000 mAh pil koyacak denilen firma, Galaxy Note 9 modeliyle çıktığı 4.000 mAh seviyesini ciddi şekilde geçecek gibi görünüyor. Adeta iki telefonu bir araya getirecek katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, başta sadece belirli marketlerde satılacak deniyor. Modelden ilk aşamada 1 milyon adet üretileceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için bilinen diğer şöyle

Artık ezberlenen detaylara göre Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan Samsung Galaxy Fold, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Tam 1.900 – 2.500 dolar aralığında satılacak telefonun, arkasında üçlü kamera sistemi yer alıyor. Bu kamera sisteminin merkezinde Sony IMX374 sensör yer alıyor deniyor.

İlgili Video

Modelin prototip hali böyle görünüyor