reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için üzen fiyat açıklaması

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, yeni gelen bilgiler bir kez daha kesinleştirdiği üzere fiyatıyla gerçekten nefes kesecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S10 ailesiyle beraber 20 Şubat tarihinde resmi olarak lanse edilecek katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, açıklama yapan üst düzey Samsung yetkilisine göre hep söylendiği çok pahalıya satılacak. Yönetici geliştirdikleri telefonun fiyat konusunda mevcut üst düzey amiral gemilerini ikiye katlayacağını belirtiyor. Yani en az 2.000 – 2.500 dolar bandında satılacak telefonun, ilk yılında sadece 1 milyon ünite üretileceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Her pazara gelmeyeceği, gelse de çok zor bulunacağı söylenen model, yeni bir dönemi başlatıyor. Bu açıdan daha ucuz modellerin ancak önümüzdeki yıl hatta 2021’de gelmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold teknik olarak şu detaylara sahip

Artık ezberlenen detaylara göre Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan Samsung Galaxy Fold, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Katlanabilir telefonun pil kapasitesi konusunda iki farklı bilgi var. Bazı kaynaklar 6.200 mAh (2 x 3.100 mAh), bazı kaynaklar ise 4.400 mAh (2 x 2.200 mAh) pilden bahsediyor. Modelin arkasında üçlü kamera yer alıyor.

Not: Görsel LetsGoDigital‘e aittir.

İlgili Video

Modelin prototip hali böyle görünüyor