reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için dikkat çeken pil detayı

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold hakkında dikkat çeken bir pil detayı ortaya çıktı. Model kullanım ömrü açısından kullanıcıları üzmeyecek gibi görünüyor.

Advertisement

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, merakla bekleniyor. 2019’un ilk çeyreğinde lanse edilecek denilen telefon, söylendiği kadarıyla bünyesinde iki adet pil taşıyor. İki tarafa konumlandırılacak bu piller sayesinde modelin, toplam 5.000 hatta 6.000 mAh pile sahip olacağı söyleniyor. Galaxy Note 9 modeliyle 4.000 mAh seviyesine çıkan Samsung, çift pilli yeni modeliyle kendi çıtasını oldukça yükseltmeye hazırlanıyor. Bünyesinde esnek pil kullanılmayacağı belirtilen katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, bilindiği üzere 2019 yılında sadece 1 milyon adet üretilecek. Tam 1.900 – 2.500 dolar aralığında satılacak telefonun, kullanıcılardan daha fazla talep olsa bile 1 milyondan fazla üretilmeyeceği söyleniyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için bilinen diğer bilgiler değişmiyor

Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan telefon, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. 5G destekli Samsung Galaxy Fold, aşağıdakine benzer bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

İlgili Video

İşte modelin prototip hali