reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold hakkında üzen haber

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold bir kez daha pil kapasitesiyle gündeme geldi. Ancak bu sefer ortaya çıkan bilgi biraz üzdü.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, bu sıralar pil kapasitesiyle sık sık karşımıza çıkıyor. Daha önce modelin bünyesinde iki adet 3.100 mAh pil taşıdığı konuşuluyordu. İki tarafa konumlandırılacak bu piller sayesinde modelin toplam 6.200 mAh pil üzerine kurulduğu belirtilmişti. Yeni gelen bilgiler ise bu kapasitenin daha küçük olacağını gösteriyor. Söylendiği kadarıyla modelde iki adet 2.200 mAh pil bulunuyor. Yani toplam 4.400 mAh pille gelecek katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, bu açıdan biraz üzüyor. Ancak elbette 4.400 mAh günümüz için oldukça yüksek bir seviye olarak görülüyor. Sadece modeldeki büyük ekranın ve yeni teknolojilerin ne kadar pil harcayacağı şu an için çok fazla kestirilemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için bilinen diğer diğer şöyle

Artık ezberlenen detaylara göre Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan Samsung Galaxy Fold, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Tam 1.900 – 2.500 dolar aralığında satılacak telefonun, arkasında üçlü kamera sistemi yer alıyor. Bu kamera sisteminin merkezinde Sony IMX374 sensör yer alıyor deniyor.

İlgili Video

Modelin prototip hali böyle görünüyor