reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için dikkat çeken Türkiye detayı

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında yeni bir detay daha ortaya çıktı. Bu detay modelin en olası ismini ortaya çıkarmış durumda.

Advertisement

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, şimdiye kadar Galaxy Flex olarak isimlendirilecek deniyordu. Türkiye merkezli yeni bir marka başvurusunda bulunan teknoloji devi, yeni dönemin ilk temsilcisine Galaxy Fold adını verecek gibi duruyor. Bu noktada gayet basit bir isim seçen firma, süreci çok fazla karmaşık hale getirmek istemiyor. Bildiğiniz gibi Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan telefon, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Tam 2.500 dolara satılacak denilen 5G destekli Samsung Galaxy Fold, 2019 içerisinde sadece 1 milyon ünite üretilecek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold yeni bir dönem başlatacak

Ancak bu yeni dönemde firma yalnız olmayacak. Çünkü kesin olarak LG, Oppo, Huawei ve Xiaomi gibi isimlerden de katlanabilir akıllı telefonlar geliyor. Bu durum elbette kullanıcılar için güzel görünüyor. Çünkü rekabetin artması fiyatlara olumlu olarak yansıyor.

İlgili Video

Modeli gözler önüne seren video