reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F katlanabilir akıllı telefon

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında kötü haber

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında kötü bir haber ortaya çıktı. Modeli görmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için önümüzdeki ay düzenlenecek SDC 2018 kapsamında görücüye çıkartılacak haberleri yapıldı. Ancak bu gösterim kesin olarak olmayacak. Gelen bilgilere göre firma fuarda telefonu değil, katlanabilir yapı için hazırlanan yeni arayüzü gösterecek. Bu detay modeli bekleyenler için kötü görünüyor ancak bunun arkasında bir neden yatıyor. Çünkü firmanın halen tasarım konusunda son kararı vermediği biliniyor. Şu an teknoloji devinin elinde iki farklı tasarıma sahip prototip bulunduğu ancak son kararın henüz verilmediği belirtiliyor. Geçen haftalarda kullanılan menteşe sisteminin 200 binden fazla katlanmaya dayandığı söylenen model için (Aynı zamanda diğer katlanabilir modeller) özel bir Android sürümü de tasarlanıyor. Bu konuda Samsung ve Google’ın ortak çalışma içerisinde olduğu bekleniyor. Modelin şu an resmi olarak CES 2019‘da tanıtılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F herkese hitap etmiyor

Bunun arkasında da kesinlikle fiyat etiketi yer alıyor. Çünkü modelin 2019’da tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor. Bu fiyat etiketini bir akıllı telefona verebilecek çok az sayıda insan bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın boyundan büyük güç sunan yeni bilgisayarı