reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F

Katlanabilir akıllı telefon modeli Samsung Galaxy F hakkında yeni bilgiler

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için yeni bilgiler var. Bu bilgiler modelin hem bir renk seçeneğini hem de depolama kapasitesini netleştiriyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için önümüzdeki günlerde düzenlenecek SDC 2018 etkinliği iple çekiliyor. Firmanın burada modelin özel arayüz yapısını göstermesi bekleniyor. SDC kapsamında modelin kendisini göstermesi beklenmeyen firma, yeni bilgilere göre SM-F900x kod adlı modelinde kesin olarak 512 GB dahili depolama seçeneği sunuyor. Buna ek olarak model için sunulacak renkler arasında gümüş seçeneğinin de olduğu artık kesinleşmiş durumda bulunuyor. Bildiğimiz üzere model 7,3 inç bir katlanabilir esnek ekran üzerine kuruluyor. Aynı zamanda 4,6 inç boyutunda ikinci bir ekrana sahip olacak model, bu ikinci ekranı kullanım ömrünü artırmak için kullanıyor. Daha önce de söylediğimiz üzere modeldeki menteşe 200 bin katlanmaya kadar dayanıyor. İkinci ekran sayesinde bildirimler için telefonun açılmasına gerek kalmıyor. Bu da doğal olarak katlanma sayısını ciddi oranda azaltıyor. Bu merak edilen akıllı telefondan 2019’da sadece 1 milyon adet üreteceği söylenen firmanın, katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için seri üretime ise bu ay içerisinde gireceği biliniyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F yeni bir dönemi başlatacak

Ancak bu yeni dönem sadece maddi durumu çok iyi olanlara hitap edecek gibi duruyor. Çünkü akıllı telefonun 2019’da tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Çok ciddi satış rakamlarına ulaşan çift ekranlı Nubia X