reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F

Samsung Mobile CEO’sundan katlanabilir akıllı telefon Galaxy F için önemli açıklama

Katlanabilir akıllı telefon pazarını başlatacak model Samsung Galaxy F, bugün dikkat çeken resmi bir açıklama ile gündeme geldi. 

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, çok merak ediliyor. Yeni dönemin başlangıcını yapacak telefon, hem sektör hem de şirketin kendisi için büyük önem arz ediyor. Firma içerisinde “Winner” kod adıyla geçen telefon için Samsung Mobile CEO’su D.J. Koh önemli bir açıklama yaptı. Üç arka kameralı Galaxy A7 ve dört arka kameralı Galaxy A9 etkinliğinden sonra konuşan Koh, “katlanabilir akıllı telefon modelimiz müşterilerimiz için gerçekten anlamlı olmalı” diyor. Model ile sunulacak kullanıcı deneyimi kendi standardına ulaşmadan telefonu satışa sunmak istemediğini belirten CEO, modelin altı ay sonra ortadan kaybolmasını da istemiyor. Bunu daha önce belirten Koh, pazarda kalıcı olacak bir telefon hazırlamak istiyor. Galaxy F’i çoklu pencere desteğiyle bir tablet olarak kullanabileceksiniz diyen yönetici, modelin daha sonra katlanarak kompakt bir telefon halini alacağını söylüyor. Hemen herkes bu yapıyı oldukça merak ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy F

Çok pahalı olacak katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F için neler biliyoruz?

Tekrardan hatırlamak adına bünyesinde 7 inç ya da 8 inç bir ekran yer alacağı söylenen telefon, yukarıda görebileceğiniz gibi “cüzdan” şeklinde katlanabilecek deniyor. İçe doğru katlanan bir ekrana sahip olan telefon, bu açıdan halen eski kapaklı telefon dönemini hatırlatıyor. 3.000 mAh ya da 6.000 mAh seviyesinde bir katlanabilir pil üzerine kurulacağını duyduğumuz telefonun, 2019 yılında tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor. Model hakkında yeni bilgiler önümüzdeki ay düzenlenecek SDC 2018 kapsamında verilmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dört arka kameralı yeni modeli Galaxy A9