reklamı kapat

POPÜLER

LG katlanabilir akıllı telefon

LG katlanabilir akıllı telefon modeline yönelik önemli açıklama

Birçok firma gibi LG de katlanabilir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor. Peki firma merak edilen bu modeli ne zaman tanıtacak?

Oppo, Samsung ve Huawei gibi isimler aktif olarak katlanabilir akıllı telefon modelleri geliştiriyor. Bu alana geliştirdiği esnek OLED paneller ile en yakın isimlerden LG, Evan Blass‘a göre çıkışını CES 2019 fuarında yapmayı planlıyor. Samsung’un modeli için bilgisi olmadığını belirten sızıntı uzmanı Blass, LG imzalı katlanabilir akıllı telefon içinse kesin konuşuyor. Önümüzdeki ocak ayında düzenlenecek CES 2019 fuarı, katlanabilir modeller odağında çok eğlenceli geçecek gibi duruyor. Konu hakkında daha önce bir açıklama yapan LG, alanda ilk olmaktansa “en ilginç modeli” çıkarmayı hedefliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon pazarının başlangıcını büyük ihtimalle Samsung Galaxy F yapacak

Tekrardan hatırlamak adına bünyesinde 7 inç ya da 8 inç bir Infinity-V ekran yer alacağı söylenen telefon, yukarıda görebileceğiniz gibi “cüzdan” şeklinde katlanabilecek deniyor. İçe doğru katlanan bir ekrana sahip olan telefon, bu açıdan halen eski kapaklı telefon dönemini hatırlatıyor. 3.000 mAh ya da 6.000 mAh seviyesinde bir katlanabilir pil üzerine kurulacağını duyduğumuz telefonun, 2019 yılında tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı söyleniyor. Model hakkında yeni bilgiler önümüzdeki ay düzenlenecek SDC 2018 kapsamında verilmesi bekleniyor.

İlgili Video

Yeni Apple iPad Pro modelleri