reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo LG Display katlanabilir tablet

Lenovo ve LG’den heyecan yaratan katlanabilir tablet haberi

2019 kesinlikle katlanabilir akıllı telefonların yılı olacak. Ancak olay sadece telefon tarafında kalmayacak. Lenovo ve LG, süreci katlanabilir tablet tarafına da genişletecek.

Sağlam kaynaklara sahip ETNews’dan gelen habere göre Lenovo ve LG Display, sürpriz şekilde katlanabilir tablet modeli geliştiriyor. 13 inç ekran üzerine kurulduğu belirtilen bu tablet, çok yüksek ihtimalle yukarıdaki prototipte olduğu gibi tam ortadan ikiye katlanıyor. Taşınabilir gövdeyi tablet formunda karşımıza çıkaracak bu ürün için henüz çok fazla bilgi bulunmuyor. Şu an sadece LG Display firmasının bu 13 inç katlanabilir ekranı yılın ikinci yarısında Lenovo’ya vereceği gelen bilgiler arasında bulunuyor. Genelde katlanabilir akıllı telefonlar gündeme gelirken, katlanabilir tablet fikri gerçekten çok güzel duruyor ve merak uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019’da LG ve Lenovo haricindeki başka firmalardan da katlanabilir tablet modelleri gelebilir

Katlanabilir telefon tarafında şu an başta Samsung olmak üzere Huawei, Xiaomi ve Oppo gibi firmalar aktif olarak çalışma yapıyor. Pazarın başlangıcını Galaxy F ile Samsung yapacak gibi görünürken, bu modelin çok pahalı olacağı biliniyor. Esas uygun fiyatlı modellerin özellikle Xiaomi ve Oppo‘dan geleceği tahmin ediliyor. Akıllı telefon dünyasının yeni dönemi, katlanabilir tabletler ile güzel bir uyum oluşturacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda Huawei Mate 20 ailesi