reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo ThinkPad X1 Fold

Lenovo ThinkPad X1 Fold Türkiye’de ön satışa çıkıyor; işte inanılmaz fiyatı

Bilgisayar pazarının dev ismi Lenovo‘dan CES 2020’de gelen katlanabilir ekranlı Lenovo ThinkPad X1 Fold Türkiye’de satışta.

Lenovo ThinkPad X1 Fold, ilk tanıtıldığında da söylediğimiz gibi tam olarak bilgisayar pazarının geleceğini oluşturan modellerden. Çünkü bu cihazda 13.3 inç 4:3 2048×1536 piksel katlanabilir bir OLED ekran yer alıyor. Kalın çerçevelerin sardığı bu LG imzalı ekran, dizüstü tarafında yeni bir dönemi başlatıyor. İşte bu model artık bir Türkiye fiyatına da sahip. Açıklanan rakam ise tam 42.499 TL seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat etiketiyle büyük ses getiren model için Lenovo şu açıklamayı yapıyor: “Bir kitap gibi katlanabilen ThinkPad X1 Fold, dünyada ilk kez yan yana iki ekranı aynı anda kullanım olanağı sağlıyor. Kolayca katlanan ThinkPad X1 Fold, çevrimiçi göz atma, video aktarma ya da sunum izleme amacıyla ayrıca tablet gibi de kullanılabiliyor. Rahatlıkla taşınabilecek hafiflikteki ThinkPad X1 Fold aynı zamanda güçlü ve dayanıklı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo ThinkPad X1 Fold çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor

Dokunmatik ekranı klavye olarak kullanılabilen ancak gerçek bir Bluetooth klavye aksesuarı ile beraber gelen ürün, bu klavyeyi katlandığı zaman içinde taşıyabiliyor. Bu gerçekten çok güzel görünürken, modelin yurt dışı fiyatı ise 2.499 dolar seviyesinde yer alıyor. İlk örnek olduğundan yurt dışında da ucuz olmayan katlanabilir dizüstü, gücünü Intel’in 11. jenerasyon işlemcilerinden alıyor ve 8 GB RAM + 1 TB depolama ile geliyor. 50 Wh pili bulunan dizüstünün, SIM portu üzerinden 5G desteği de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone 12’ler için hazırlanan ilginç modeller