reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Marvel

Avengers 4 yıldızı Marvel hayranlarıyla dalga geçti

Avengers 4 fragmanı için geri sayım devam ederken filmin yıldızları eğlenceli açıklamalar yapmayı sürdürüyor. Furyaya son katılan isim Don Cheadle oldu.

Bildiğiniz gibi Avengers 4’e dair gizem her geçen gün büyüyor. Avengers Infinity War‘dan beri ilgi odağına dönüşen filme dair hiçbir şey bilmiyoruz desek, abartmış olmayız. Bu gizlilik durumu da filme dair söylentilerin, açıklamaların ve teorilerin sayısını artırıyor. Açıklamalardan bazıları az da olsa fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor. Bazıları ise sadece eğlence amaçlı sarf edilen sözler olmanın ötesine geçemiyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo, Marvel hayranlarına Avengers 4’ün ismini açıklamış gibi şaka yapmıştı. Benzer bir tutum War Machine karakterini canlandıran Don Cheadle‘dan geldi. Marvel hayranları Twitter üzerinden kendilerine bir ipucu vermelerini istedi. O da şu yanıtı vermeyi tercih etti:

“Aslına bunu yapmasam çok daha iyi olacak ama hayranları çok seviyorum. İşte bu yüzden size bir ipucu vereceyim. Filmin ismini oluşturan harfler sizlere Avengers 4’ün içeriğiyle alakalı bilgi verecek şekilde bir araya gelecek. Başım ciddi belada.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gördüğünüz gibi açıklama iki satır sürmesine rağmen hiçbir bilgi içermiyor. Aksine hayranlarla başarılı sayılabilecek şekilde dalga geçiyor. Bakalım Avengers 4 gizemi ne zaman son bulacak?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War – Çekim hataları