reklamı kapat

POPÜLER

Thanos Avengers Infinity War

Thanos’un Avengers Infinity War finali hakkındaki hisleri

Kahramanlarımızın tüm çabalarına rağmen Thanos Avengers Infinity War filminin finalinde zafere ulaşmayı başardı. En azından bizim gözümüzde. Peki o elde ettiği başarıdan memnun mu?

Marvel stüdyolarının izleyicilerle paylaştığı Avengers: Infinity War – The Art of the Movie kitabıyla filme dair enteresan detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Filme dair konsept çalışmalarının yanı sıra enteresan açıklamalar da bulunuyor. Bunlardan biri de Thanos karakterini beyaz perdeye taşıyan Josh Brolin’den geldi. Tecrübeli oyuncu Avengers Infinity War’a özel hazırlanan kitapta Thanos’un elde ettiği başarı hakkında nasıl hissettiğine dair düşüncelerini paylaştı. Josh Brolin‘in sözlerine bakılırsa dev titan sonunda amacına ulaştığı için çok mutlu. Bunu da şu sözlerle ifade ediyor:

“Thanos evreni kendince düzeltmeye çalışıyordu. Tüm evrene bir denge getirmek istiyordu. Bunu yapabilmesi için ise birçok şeyi yok etmesi gerekiyordu. Bir yanda savaşçı Thanos var. Bir de finalde kulübesinde gördüğümüz hali var. Bence finaldeki hali çok daha gerçek. Çünkü elde ettiği sonuçtan mutlu ve başarısıyla tatmin olmuş durumda.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tahminimiz Thanos’un bu mutluluğunun pek uzun sürmeyeceği yönünde. Kahramanlarımız Avengers 4‘te onun yaptıklarını geri almanın bir yolunu bulacak gibi görünüyor. Fakat o yolun ne olduğunu öğrenebilmek için 3 Mayıs 2019’a kadar beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları