reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Thanos’un yaratıcısından Avengers Infinity War yorumu

Thanos ve pek çok Marvel karakterinin yaratıcısı olan Jim Starlin Avengers Infinity War ‘un daha ilk dakikalarında karakterinin iyi ele alındığına ikna olduğunu açıkladı.

Avengers Endgame‘in öncesinde kahramanlarımızın büyük mücadelesi Avengers Infinity War‘la birlikte başlamıştı. Daha önce ufak tefek sahnelerde gördüğümüz Thanos’u gerçek anlamda tanıma fırsatı bulduk. Hatta Infinity War, kahramanlarımızın mücadelesinden çok Thanos’un hikayesi gibiydi. Onun tüm bunları neden yaptığını çok net anlamıştık. Thanos’un yaratıcısı olan Jim Starlin ise karakterinin doğru kullanıldığını daha filmin ilk dakikalarında anladığını ifade etti.

Avengers Infinity War filminde Thanos

“Avengers Infinity War’un daha ikinci dakikasındaydık. Henüz Thanos’la Hulk’ın mücadelesini bile görmemiştik fakat ben karakterin doğru şekilde kullanıldığına emin olmuştum. Bir kere karakter tam olarak olması gerektiği gibi gözüküyordu. Josh Brolin harika bir iş çıkartmıştı. Karakterin hareketleri olması gereken şekildeydi. Öyle ki sanki zihnimi okumuşlar, nasıl hareket ettiğini anlamak için çizgi romanları hatim etmişler gibiydi. Beni en çok etkileyen de bu oldu. Karakterin hareketleri tam olması gerektiği gibiydi. Açıkçası Captain America Civil War’u izlediğim için Marvel’a güveniyordum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel stüdyolarının özellikle Thanos’u doğru ele almaya odaklandığını çok iyi biliyoruz. Hem karakterin görseline hem de Avengers Infinity War filminde amacının izleyiciler tarafından iyi şekilde anlaşılmasına büyük önem verildi. Thanos bu sayede Marvel Sinematik Evreni’nin en iyi kötüsü olarak anılır oldu.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı