reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Infinity War

Thanos’un yaratıcısından Avengers Infinity War yorumu

Avengers Infinity War sonunda vizyona girdi. Heyecanla beklenen yapımın en önemli karakterlerinden biri ise neredeyse başrol olduğunu söyleyebileceğimiz Thanos. Peki bu karakterin yaratıcısı Thanos’un filmde ele alınma biçimi hakkında ne düşünüyor dersiniz?

Deli Titan olarak da anılan Thanos’u çizgi roman sayfalarına ekleyen Jim Starlin olmuştu. Ünlü isim Avengers Infinity War’u seyircilerden önce seyretti. Düşüncelerini de Facebook sayfası üzerinden paylaştı.

“Avengers Infinity War! Sürprizleri bozmamak adına ne söyleyeceğimi çok dikkat etmeliyim. O yüzden genel şeyler söylemekle yetineceğim. Sonda da Josh Brolin hakkında konuşacağım. Tüm Marvel filmlerindeki gibi görsellik inanılmaz. Ayrıca çok az filmin sahip olduğu bir duygusal derinliğe sahip. Öte yandan uygun zamanlarda doğru mizah kullanılıyor. Seyrettiğim bazı sahnelerle yüreğim sıkıştı ve ağlamak istedim. Bunları izlediğinizde siz de fark edeceksiniz. Josh Brolin gerçekten inanılmaz bir Thanos olmuş. İnsanı her anlamda etkiliyor.

İki buçuk saatlik süre fark etmeden bitiyor. Filmin ne kadar iyi olduğunu anlamak için birkaç kez daha izlemem gerekecek. Hala şok içindeyim. Elbette biliyorum benim görüşlerim biraz taraflı olabilir. Sonuçta bir bağlantım ar. Fakat Russo kardeşler, Markus, McFeely ve ekibin geri kalanı teşekkürlerimi hak ediyor. Favori Titan’ımızı en iyi ve insanı hayrete düşürecek şekilde hayata geçirmişler. 10 üzerinden 10!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Jim Starlin ortaya çıkan sonuçtan gayet memnun. Bakalım izleyiciler de onun kadar memnun kalacak mı?

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı