reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Marvel 10. yıl özel videosu Avengers: Infinity War’da görülmemiş kareler paylaşıyor [Video]

2008’de çıkan ilk Iron Man filmiyle beraber Marvel Sinematik Evreni bu sene 10. yılını kutluyor. Bunun için özel bir video paylaşan şirket, Thanos’un zırhlı eldivenine yakından bakmamızı sağlıyor.

Black Panther‘in sinemalarda estirdiği rüzgarı da arkasına alan Avengers: Infinity War, son zamanların en çok beklenen filmleri arasında yer alıyor. Kahramanların bir araya gelerek Thanos’u Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirmeden durdurması gerekiyor. Devasa bir savaşın izleyiciyi beklediği filmde pek çok risk de kahramanlarımızı bekliyor. Yayınlanan 10. yıl özel videosu ise Infinity War fragmanıyla başlıyor. Şimdiye kadar yayınlanan fragmanların bir araya getirilmesinden oluşturulan kısa fragman çok az yeni görsel barındırıyor. Ancak bizim asıl dikkatimizi çeken videonun 1:13’üncü dakikasında görünen Thanos’un zırhlı eldiveni.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonsuzluk Taşları bir araya geliyor

Videonun o saniyesinde özel bir kutu içinden Thanos’un zırhlı eldiveni çıkarılıyor. Çok az gösterilen eldivende dikkat çeken nokta ise 4 taşın da yerli yerine oturmuş olması. Infinity War filmi iki parçadan oluşan büyük savaşın ilk filmi konumunda. Bu sebeple filmde bize hikayenin ne kadarı gösterilecek bilemiyoruz. Ancak görünen o ki iki taş dışında tüm taşlar yerine oturmuş Thanos için. Hikayenin hangi kısmından itibaren ikinci filme aktarılacak emin değiliz ancak bu filmde Thanos’un epey can sıkacağı kesin. Fragmanda 2 taşı yerinde görmüştük, diğer iki taş da video ile yerine oturdu.

Avengers: Infinity War 4 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak.

Video

YORUMLAR