reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War filminden ilk fotoğraflar geldi

Hepimizin merakla beklediği Avengers Infinity War fragmanı bir türlü gelmiyor. Fakat bu yapımda izleyici karşısına çıkacak olan yıldızlar şimdiden Vanity Fair’a poz verdi. Böylece sevilen pek çok kahramanı ilk kez birlikte görme fırsatı elde etmiş olduk.

Advertisement

Hatırlayacağınız üzere şimdiye kadar pek çok Avengers Inifity War gelişmesini sizlerle paylaştık. Set gelişmelerinden paylaşılan ilk postere kadar pek çok heyecan uyandırıcı gelişme yaşandı. Buna rağmen ne filmin konusu ne de ilk fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Dolayısıyla büyük gizem devam ediyor. Fakat bizleri biraz daha heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Avengers ekibi Vanity Fair‘ın bu ayki sayısına konuk oldu.

Büyük buluşma

Paylaşılan fotoğraflarda Avengers ve Guardians of the Galaxy ekipleri bir araya geliyor. Onlara Doctor Strange, Black Panther, Ant-Man ve Spider-Man gibi kahramanlar da katılıyor. Fotoğraflarda asıl dikkat çekici nokta ise Marvel Stüdyolarının başındaki Kevin Feige ve çizgi romanların arkasındaki efsane isim Stan Lee‘yi görmemiz oluyor. Fotoğrafların hiçbir ipucu içermemesi ise sıkı Marvel hayranlarını üzüyor.

Yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo’nun üstlendiği üçüncü Avengers filmi 4 Mayıs 2018‘de izleyici karşısına çıkacak. Kahramanlarımızı bir araya getiren fotoğrafları görmek isterseniz bu karelerin tamamını haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.