reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’a özel anime açılışı [Video]

Avengers Infinity War şüphesiz bu yılın en çok konuşulan işlerinden biri oldu. Aradan geçen zamana rağmen filme dair detaylar büyük ilgiyle takip ediliyor. Son olarak Marvel hayranları Avengers Infinity War’a özel bir anime açılışı hazırladı.

Kısa sürede büyük ilgi gören bu çalışmayı MytholoGeek isimli bir YouTube kullanıcısı hazırladı. Avengers Infinity War’un Blu-ray versiyonunun gün yüzüne çıkmasıyla gelen görüntüleri kullandı. Açıklama bölümüne baktığımızda bu Marvel hayranının ünlü animelerden Naruto Shippuuden‘in 16. açılışını ilham kaynağına çevirdiğini anlıyoruz. Kullanılan şarkıdan tutun, ekranda beliren yazılara kadar her şey anime stiliyle uyum içinde. Görüntülerin müzikle uyumlu şekilde ilerlemesi ortaya şahane bir çalışma çıkmasına vesile oluyor. Avengers Infinity War’da Titan‘daki mücadelenin dinamikleri de animelerde izlediğimiz dövüşleri andırıyor. Fakat en fazla dikkat çeken an Thanos ve Gamora yüzleşmesi oluyor. Bu sahnenin dinamikleri alışılmış anime tarzıyla fazlasıyla uyuşuyor. Bu da ortaya çıkan sonucun daha gerçekçi hissettirmesine neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2o gün önce paylaşılan bu video daha şimdiden 3 milyon izlenme sayısı elde etti bile. Bahsi geçen bu başarılı çalışmayı hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

Video