reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers 4

Marvel hayranından alternatif Avengers 4 introsu [Video]

Avengers Infinity War‘un ardından herkes Avengers 4’te neler olacağına dair ipuçları bulmaya çalışıyor. Daha ismi bile belli olmayan filmin yeni introsu ise çoktan hazır.

Advertisement

Marvel hayranları boş durmuyor. Kimi zaman gerçek olup olmadığını merak ettiğimi teoriler kimi zaman da sızıntılar gündeme geliyor. Zaman zaman da öyle başarılı hayran çalışmaları görüyoruz ki, hayran kalmamak mümkün olmuyor. Bunlardan biri Reddit’te ortaya çıktı. Avengers Infinity War sonrasında heyecanla Avengers 4‘ü bekleyen bir hayran film için yeni bir intro hazırladı. Basit bir fikirden yola çıkan bu intro hissiyat olarak başarılı bir noktaya değiniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bildiğiniz gibi Marvel‘ın açılışı bir süre önce değişti. Başlangıçta öne çıkan kahramanların göründüğü bir bölüm yer alıyor. Ancak Avengers Infinity War‘un finaliyle birlikte bu kahramanların yarısı gerçeklikten silindi. Bu silinme karakterlerin gözlerimizin önünde toz bulutuna dönüşmesiyle gerçekleşti. İşte hayran çalışması da bu noktadan ilham alıyor. Klasik intronun sonunda Marvel Studios yazısı normalde alıştığımız şekilde değil, toz bulutuna dönüşerek ortadan kayboluyor. Bu hem filmin hikayesiyle örtüşüyor hem de duygusal vedaları bir kez daha hatırlamamızı sağlıyor. Bahsettiğimiz videoya buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini video

Avengers Infinity War Gag Reel