reklamı kapat

POPÜLER

Justice League

Justice League ekibi Avengers Infinity War fragmanını izlerse [Video]

Kısa süre önce vizyona giren Justice League’in ardından Avengers Infinity War fragmanı da ortaya çıktı. Bu iki gelişme de çizgi roman sevenleri fazlasıyla mutlu etti. Tüm bunların ardından şimdi de Marvel ve DC rekabetine eğlenceli bir bakış açısı sunan yeni bir video hazırlandı.

Advertisement

Aslına bakarsanız çizgi roman dünyası hayran çalışmalarına fazlasıyla alışkın. Çizimler, hikayeler ve hayran yapımı fragmanlar derken Marvel ve DC kahramanlarını birbirlerine karşı mücadele ettiren pek çok çalışma bulunuyor. Fakat bu sefer karşımıza çıkan video direkt olarak mücadeleye girişmek yerine rekabet duygusuna odaklanıyor.

Marvel vs. DC mücadelesi

DrMachakil isimli YouTube kullanıcısı “Justice League ekibi Avengers Infinity War fragmanını izlese nasıl tepki verirdi?” diye düşünüyor. Böylece ortaya oldukça eğlenceli bir çalışma çıkıyor. Justice League filminden alınan ufak bir sahneye Infinity War fragmanı ekleniyor. Böylece Batman, Wonder Woman ve The Flash’ı şaşkın bir şekilde ekrana bakarken görüyoruz. Onlara fragmanı gösteren Komiser Jim Gordon da eşlik ediyor. Bu hayran çalışması videonun orijinalinde yer almayan konuşma ve tepkilerle renklendiriliyor. Justice League ekibi Avengers Infinity War fragmanını izlediği başarılı çalışmayı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.