reklamı kapat

POPÜLER

Avengers ekibi Justice League fragmanını izlese nasıl olurdu? [Video]

Geçtiğimiz günlerde merakla beklediğimiz Justice League‘in yeni fragmanı gün yüzüne çıktı. Büyük heyecan uyandıran bu tanıtım Marvel ile DC arasındaki rekabeti de yeniden gündeme getirdi. Bu konuya farklı bir şekilde yaklaşmaya karar veren bir hayran “Avengers ekibi Justice League fragmanını izlerse nasıl olurdu?” sorusuna odaklanan bir video hazırladı.

Marvel ve DC çizgi romanları beyaz perdeye aktarılmaya başlandığından beri hayranlar büyük bir beklenti içine girdi: Tüm bu kahramanları tek bir yapımda bir arada görmek. Daha önce çizgi romanlarda bu tarz buluşmaların gerçekleşmiş olması da hayranlara umut veriyor. Yakın gelecekte böyle bir plan olmamasına rağmen hazırlanan videolar beklentileri net bir şekilde ortaya koyuyor.

DrMachakil isimli YouTube kullanıcısı tarafından hazırlanan video Avengers: Age of Ultron‘un başlarındaki bir sahneyi kullanıyor. Kahramanlarımızın Ultron’la tanıştığı sahneyi Justice League fragmanını izliyorlarmış gibi değiştiriyor. Avengers ekibinin tam kadro yer aldığı videoda hepsi oldukça endişeli görünüyor. Üstelik videoyu hazırlayan birçok güzel detayla çalışmasını renklendiriyor. Örneğin Bruce Wayne‘in “Zenginim” dediği sahneden hemen sonra Tony Stark‘ı görüyoruz. Flash marifetlerini gösterirken ona benzer bir gücü olan Quicksilver‘ın kardeşi Wanda Maximoff‘u görüyoruz. Video Avengers, Justice League’e karşı mücadele vermeye hazırlanıyormuş gibi son buluyor. Bahsi geçen bu keyifli videoyu haberimizin başlangıcında bulabilirsiniz.