reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame ekibinden Marvel maceralarını özetleyen şarkı [Video]

Avengers Endgame filminin vizyona girmesine sayılı günler kala Marvel stüdyoları tanıtım çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Son olarak filmin ekibi bir araya gelip Marvel Sinematik Evreni’ndeki maceralarını sürpriz bir şarkıyla özetledi.

Gösterimlerin başlamasına birkaç gün kala Avengers Endgame ekibi The Tonight Show with Jimmy Fallon programına konuk oldu. Billy Joel’in We Didn’t Start The Fire şarkısı Marvel Sinematik Evreni’ne uyarlandı. Çizgi roman sayfalarıyla Marvel yıldızlarının bir araya getiren videoda her şeyin başladığı andan Avengers Infinity War’a kadar yaşananlar özetleniyor. Bu şarkıyı seslendirenler arasında Robert Downey Jr, Chris Evans, Chris Hemsworth, Paul Rudd, Jeremy Renner, Brie Larson ve Danai Gurira gibi isimler yer alıyor. Böylece ortaya Marvel hayranlarının tekrar tekrar dinleyebileceği bir şarkı çıkıyor. En sonda ise Marvel efsanesi Stan Lee’yi görüyoruz. Marvel ekibi her fırsatta Stan Lee’yi anmayı ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyük merakla beklenen Avengers Endgame filminin gösterimleri resmen 26 Nisan‘da başlıyor. Ancak 25 Nisan tarihli gösterimler bulmak da mümkün. O zamana kadar yeniden izlemek isterseniz filmin fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz. Bahsi geçen şarkı videosuna ise haberimizin girişinden erişebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Son Avengers End game tanıtımı