reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Captain America yıldızının Avengers Endgame hatası

Captain America karakterini canlandıran Chris Evans’ın Avengers Endgame filminin en kritik anlarından birini rol arkadaşı Anthony Mackie’ye anlattığı ortaya çıktı.

Captain America rolünde seyretmeye alıştığımız Chris Evans geçtiğimiz gün The Tonight Show with Jimmy Fallon programına konuk oldu. Jimmy Fallon sevilen oyuncuya “Anthony Mackie karakterinin Captain America’nın kalkanını devralacağını biliyor muydu?” diye sordu. Chris Evans da bu soru üzerine film öncesi yaşanan bir anısını anlatmaya başladı.

Captain America değişimi

“Aslında bu soruya harika bir anıyla cevap verebilirim. Marvel’ın senaryoları genellikle büyük bir gizliliğe sahip oluyor. Fakat Avengers Endgame’de Captain America’nın kalkanını Sam Wilson’a devrettiği sahnenin senaryosunu bana vermişlerdi. Bu yüzden Anthony Mackie’nin kalkanı devralacağını biliyordum. Atlanta’da filmin çekimleri devam ederken birkaç arkadaşı evimde futbol maçı seyretmeye davet etmiştim. Anthony Mackie gelen ilk kişiydi. Onun daha bu sahneden haberdar olmadığını bilmiyordum. İlk gelen o olunca ‘malum sahne harika değil mi?’ diye sordum. O da bana ‘hangi sahne?’ diye karşılık verdi. Ben de ‘Captain America ‘nın kalkanını sana verdiğim sahne’ demiş bulundum. O da ‘Kalkanı bana mı veriyorsun?’ diye sordu. O an ‘Olamaz! Olamaz!’ diye düşündüm. Sonrasında odama gidip senaryoyu getirdim. Sahneyi ona verdim ve kalkanı devraldığı sahneyi okumasına şahit oldum. Gerçekten çok mutluydu fakat ben bir yandan ‘Acaba hata mı yaptım? Belki bunu Kevin Feige söylemeliydi’ diye düşünüyordum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chris Evans’ın bu anısı sayesinde Captain America’nın kalkanını devretmesinden önce oyuncular arasında oldukça duygusal bir anın yaşandığını öğrenmiş oluyoruz.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi