reklamı kapat

POPÜLER

Justice League’den nefes kesen yepyeni bir fragman [Video]

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve birçok kahramanı bir araya getireceği için merakla beklenen Justice League filminden yeni bir tanıtım paylaşıldı. Bu fragmanda kahramanlarımız birlikte mücadele vermeye başlarken, Komiser Gordon gibi karakterler de ilk kez yüzünü gösterdi.

Yönetmenliğini Zack Snyder‘ın üstlendiği bu yapımda belirsiz bir tehlikenin giderek yaklaştığından bahsediliyor. Her türlü düşmana karşı hazır olmak isteyen Batman süper güçlü insanları bir araya getirmeye karar veriyor. Ona bu çabasında Wonder Woman da yardımcı oluyor ancak herkesi ikna etmek pek de kolay olmuyor. Sonunda ortak bir tehlikeye karşı bir araya gelip Justice League’i (Adalet Birliği) kurmayı başarıyorlar. Paylaşılan son tanıtımda DC’nin en güçlü kahramanlarından Superman‘in eksikliği hissediliyor. Yine de fragmanda Superman’e yer vermeme kararının doğru olduğuna inanıyoruz. Yeni fragmanıyla büyük heyecan uyandıran yapımda başrolleri Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Ray Fisher ve Jason Momoa paylaşıyor. Onlara Amy Adams, J.K. Simmons, Jesse Eisenberg, Willem Dafoe, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen ve Amber Heard gibi isimler eşlik ediyor.

Batman v Superman veya Suicide Squad gibi olmamasını umduğumuz Justice League’in 7 Kasım 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.