reklamı kapat

POPÜLER

Justice League

Zack Snyder’in asıl Justice League planı ortaya çıktı

DC sinema evreninin mimarı olan Zack Snyder’in Justice League ve kahramanlar için planladığı geleceği aslında çok farklı olduğu ortaya çıktı.

Man of Steel, Batman v Superman ve Justice League’in yönetmenliğini üstlenen Zack Snyder, Warner Bros ile bağlarını koparttı. Justice League’in yeniden çekilecek sahnelerinin Joss Whedon’a emanet edilmesi ve ortaya orijinalinden çok farklı bir işin çıkmasıyla DC sinema evreni büyük bir tehlikeye girdi. Ancak Zack Snyder’in asıl Justice League planı çok daha farklıydı. Bu durum Kevin Smith’in açıklamasıyla birlikte ortaya çıktı.

Zack Snyder’in planları

Justice League 1: İzlediğimiz filme oldukça benzer bir hikaye tasarlanıyordu. Sadece Joss Whedon’ın çektiği sahneler ve final olmayacaktı. Orijinal finalde Steppenwolf yeniliyor ardından Darkseid dünyaya geliyordu.

Justice League 2: Kahramanlarımız, Darkseid ile Apokolips’te mücadele ediyor. Bu kozmik savaşta Green Lantern Corps da olaylara dahil oluyor. Fakat Darkseid kahramanlarımızı alt ediyor. Böylece Batman v Superman’de Bruce Wayne’in kabusuna dönüşen bir dünya görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Justice League 3: Olaylar Darkseid’in dönüştürdüğü karanlık dünyada (Knightmare) başlıyor. Kahramanlarımız Darkseid’e karşı yeniden bir araya gelip mücadele veriyor ve sonunda kazanıyor.

Şu planları okuyan DC hayranlarının dertlenmemesi elde değil. İkinci film resmen Avengers Infinity War gibi bir finalle bitip bizleri şaşırtmaya hazırlanıyormuş. Zack Snyder’in planları kulağa hiç fena gelmiyor. Fakat bu hikayeleri seyretmemiz artık mümkün değil.

İlginizi çekebilir

İlk filmin fragmanı