reklamı kapat

POPÜLER

Justice League

Justice League yönetmeni Zack Snyder’ın şaşırtıcı Netflix projesi

DC sinema evreninin temellerini atan ve Justice League filmini yöneten Zack Snyder uzun bir aranın ardından yeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu proje ise Netflix‘te boy göstermeye hazırlanıyor.

Süper kahraman filmlerini takip edenler Zack Snyder’ın adına fazlasıyla aşina. Başarılı yönetmen Man of Steel ile DC dünyasına giriş yapmıştı. Ardından Batman v Superman ve Justice League gibi önemli filmlerin kamera arkasına geçti. Temelde çizgi romanlara fazlasıyla bağlı olan bu filmler gişede istenilen başarıyı elde edemedi. En büyük hayal kırıklığı ise Justice League oldu. Aile trajedisi sebebiyle yeniden çekimlerde bulunamayan Snyder’in yerini Joss Whedon doldurdu fakat ortaya çıkan sonuç fazlasıyla üzücü oldu. Snyder o zamandan beri Warner Bros stüdyoları ile bağlarını kopartmış durumda. Fakat bu yeni projeler üzerinde çalışmadığı anlamına gelmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Justice League sonrası ilk projeler

Hollywood’un güvenilir kaynakları arasında sayılan Variety‘nin haberine göre Zack Snyder, Netflix’te ekrana gelecek yeni bir proje için kolları sıvadı. Henüz adı belli olmayan proje İskandinav mitolojisine odaklanıyor. Snyder bu anime serisinin yaratıcılarından biri olacak ve yapımcılığını üstlenecek. Üstelik bu başarılı yönetmenin ikinci Netflix projesi olacak. Onun aynı zamanda zombi filmi olan Army of the Dead için çalıştığı biliniyor. Üstelik filmi yazacak, yönetecek ve yapımcılığını üstlenecek. Kısacası karşımıza gerçek bir Snyder projesi çıkmış olacak. Bu gelişmelere bakılırsa yakın gelecekte Zack Snyder’ın elinden çıkan pek çok yeni proje seyretme imkanımız olacak.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı