reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman’in Justice League için tasarlanan orijinal kostümü

Aquaman sonunda beyaz perdeye taşındı ve gişe rekoru kırmayı başardı. Fakat kahramanımızın Justice League filminde giyeceği kostümün aslında çok farklı olduğu ortaya çıktı.

Warner Bros stüdyoları DC çizgi romanlarını uyarlarken ciddi sıkıntılar yaşadı. Uyarlanan yapımların büyük bir kısmı da başarısız oldu. Fakat en büyük hayal kırıklığını yaşatan Justice League oldu. Normalde bu filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstlenmişti. Fakat başarılı yönetmen yeniden çekilecek sahneler için geri dönemedi. Bu görevi Joss Whedon üstlendi. Warner Bros’un yaptığı değişikliklerle ortaya karman çorman bir iş çıktı diyebiliriz. Aradan geçen uzun zamanın ardından Zack Snyder aslında Aquaman için farklı bir kostüm tasarladığı ortaya çıktı.

Justice League için ayrıca tasarlanan kostümü Constantine Sekeris izleyicilerle paylaştı. Bu kostümün orijinal çizgi romanlara fazlasıyla bağlı olması dikkat çekiyor. Tasarımın kullanılmak üzere değerlendirildiği fakat sonradan bundan vazgeçildiği anlaşılıyor. Michael Wilkinson tarafından tasarlanan Justice League filmine özel Aquaman kostümünü haberimizin içinde bulabilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Zack Snyder’in aklındaki kostüm mü daha iyi, yoksa filmde gördüğümüz son versiyon mu? Bana sorarsanız en güzeli Aquaman filmindekiydi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Türkçe altyazılı son fragman