reklamı kapat

POPÜLER

Justice League’den gizemli Batman fotoğrafı

Batman şüphesiz ki hem çizgi roman dünyasının hem de beyaz perdenin en popüler kahramanı. Durum böyle olunca Batman’e dair ufacık bir gelişme bile heyecan uyandırmayı başarıyor. Son olarak Batman’in Justice League‘den bir fotoğrafı gün yüzüne çıktı. Bu belli belirsiz kare hem Justice League hem de The Batman’e dair heyecanımızı körüklüyor.

Bu yeni fotoğraf Justice League’in yönetmenliğini üstlenen Zack Snyder tarafından paylaşıldı. Hatırlayacağınız üzere Snyder bir süre önce kızının intiharı sebebiyle yönetmenlik görevinden çekildiğini açıklamıştı. Geriye sadece yeniden çekilecek birkaç sahne kaldığından bu görevi Joss Whedon üstlenmişti. Whedon’ın yakın gelecekte Batgirl’ü de beyaz perdeye taşıması bekleniyor. Fakat ondan önce Justice League ve The Batman izleyici karşısına çıkacak.

Zack Snyder’ın paylaştığı fotoğrafta Batman’i tek başına görüyoruz. Üzerindeki kostüm Batman v Superman: Dawn of Justice‘dekiyle aynı gibi görünüyor. Fotoğraf ise oldukça gizemli bir havaya sahip. Batman’in yüzüne dair detayları seçebilmek neredeyse imkansız. Bu da karakterin havasına oldukça uygun. Üstelik fotoğraf DC çizgi romanlarından çekip alınmış gibi görünüyor.

Henüz The Batman’in ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor. Justice League ise 17 Kasım’da izleyici karşısına çıkacak.