reklamı kapat

POPÜLER

Zack Snyder Justice League

Zack Snyder’in Justice League sonrası ilk projesi Netflix’e

DC sinema evreninin temellerini atan, Justice League sonrasında Warner Bros ile yollarını ayıran Zack Snyder’in yeni filmini Netflix için çekeceği ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Zack Snyder, DC çizgi romanlarının beyaz perdeye aktarılmasında büyük rol oynayan isimlerden biriydi. Man of Steel, Batman v Superman ve Justice League gibi filmlerin yönetmenliğini üstlendi. Şu an sinemada seyrettiğimiz pek çok DC kahramanını hangi oyuncuların canlandıracağına karar verdi. Fakat Warner Bros ile yaşadığı anlaşmazlıklar sıkıntılara neden oldu. İki taraf arasındaki ipler Justice League filmiyle birlikte koptu.

Kızının ölümüyle sarsılan Zack Snyder uzun zamandır işten uzak duruyor, kendini toparlamaya çalışıyordu. Bu süreçte Vero hesabı üzerinden DC sinema evrenine dair paylaşımlarda bulunmakla yetindi. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Zack Snyder Justice League sonrası ilk projesi için Netflix ile anlaşmaya vardı. Bu filmin adının Army of the Dead olacağı ifade ediliyor. 90 milyon dolarlık bütçeye sahip film zombi istilası altındaki dünyada geçecek. Fakat hikaye zombi kıyametine değil, bu süreçte Las Vegas’ta tarihin en büyük soygununu gerçekleştirmeye çalışan bir gruba odaklanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz filmin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı belli değil. Fakat Army of the Dead zombi kıyametini farklı şekilde ele alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı