reklamı kapat

POPÜLER

Justice League

Justice League yıldızlarından Zack Snyder atağı

İki sene önce vizyona giren Justice League filmi yeniden gündemde. Filmin Zack Snyder tarafından çekilip kurgulanan versiyonunun yayınlanması için Warner Bros. üzerindeki baskı artıyor. Son olarak yönetmene desteğe gelenler filmin yıldızları oldu.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Justice League tam olarak yönetmeni Zack Snyder’ın istediği gibi bir film olmadı. Bunun nedeni Warner Bros. stüdyoları tarafından yapılan müdahalelerdi. Son yapımları çok eleştirilen stüdyo son dakika müdahaleleriyle filmin daha başarılı olacağını umuyordu. Bunun için bazı sahneler değiştirildi ve yeniden çekildi. Ancak çekimler Zack Snyder tarafından değil, Joss Whedon tarafından gerçekleştirildi. O dönemde kızı intihar eden Zack Snyder filminin değiştirilmiş halde vizyona girmesine şahit oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Justice League yıldızları bir arada

Elbette stüdyonun müdahalesi durumu daha kötü bir hale getirdi. Justice League’in zarar etmenin kıyısından döndüğünü söyleyebiliriz. O zamandan beri DC hayranları Justice League’in Zack Snyder versiyonunu seyretmek için mücadele veriyor. #ReleaseTheSnyderCut etiketiyle sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor. Şimdiye kadar bu kampanya hayranlar tarafından yürütülüyor ve Snyder tarafından destekleniyordu. Dün enteresan bir gelişme yaşandı ve Justice League filminin yıldızları kampanyaya dahil oldu. Gal Gadot, Ben Affleck, Jason Momoa ve Ray Fisher #ReleaseTheSnyderCut etiketiyle paylaşım yaptı. Onların desteğiyle kampanya çığ gibi büyüdü. Bakalım bu desteğin ardından Warner Bros. stüdyoları nasıl bir yol izleyecek?

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı