reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Thor Love and Thunder öncesi ortaya çıkan silinmiş sahne

Marvel’ın yakında izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı Thor Love and Thunder öncesinde Thor ve Jane Foster’ın silinmiş sahnesine dair detaylar ortaya çıktı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Natalie Portman’ın hayat verdiği Jane Foster karakterini son olarak Thor The Dark World filminde görmüştük. Sonrasında bu karakter aniden ortadan kayboldu. Sadece Thor’un bu ilişkiye dair soruları yanıtlamasına şahit olduk ve böylece ikilinin ayrıldığı sonucuna vardık. Hatta Natalie Portman‘ın Marvel Sinematik Evreni’nde aniden ortadan kaybolmasının ardından herkes onun ayrılık kararı aldığını ve geri dönmeyeceğini düşünüyordu. Serinin dördüncü filmi bunun doğru olmadığını kanıtladı çünkü Jane Foster’ı Kudretli Thor olarak göreceğimizi biliyoruz. Gün yüzüne çıkan yeni detaylarla birlikte aslında Jane Foster’ın aniden ortadan kaybolmadığını öğreniyoruz.

Thor Love and Thunder öncesi önemli detay

The Infinity Saga DVD setinde The Dark World’den silinen Jane Foster ve Thor sahnesi ikili arasında yaşananlara açıklık getiriyor. Filmin sonunda yer alan sahnede çift ne yapacaklarını konuşuyor. Jane, Asgard’a yerleşmesinin mümkün olmadığını söylüyor. Thor’un da dünyaya gelmesi mümkün değil çünkü babası Odin‘in ardından tahta geçmesi bekleniyor. İlişkilerini devam ettirmenin mümkün olmadığını anladıklarında karşılıklı olarak ayrılık kararı alıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sahneyle birlikte ikili arasındaki ilişkinin aniden kopmadığı aksine ortak bir ayrılık kararı alındığını öğreniyoruz. Elbette bu silinmiş sahne Thor Love and Thunder öncesi çok daha önemli bir hal aldı. İkilinin ayrılık kararından gelecek filmde de bahsedileceğine eminiz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı