reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Natalie Portman’ı heyecanlandıran Thor Love and Thunder söylentisi

Thor Love and Thunder filmiyle Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönecek olan Natalie Portman özellikle bir söylentinin çok heyecan verici olduğunu düşünüyor.

Jane Foster‘ın Thor Love and Thunder’la birlikte süper güçlere kavuşacağını artık hepimiz biliyoruz. Fakat bunun nasıl olacağı, çizgi romana bağlı kalınıp kalınmayacağı henüz kesinlik kazanmış değil. Marvel çizgi romanlarında Jane Foster büyük güçlere kavuşmadan önce meme kanseri olduğunu öğreniyordu. Hayatta kalma mücadelesinin yanında bir de kahraman olmayı ve güçlerini doğru yerde kullanmayı öğrenmesi gerekiyordu. Kahramanlık işlerine kendini kaptırması ise kaderini belirleyen nokta oluyordu. Thor Love and Thunder Jane Foster’ın hikayesinin bu yanını anlatacak mı, henüz bilmiyoruz. Filmin yönetmeni Taika Waititi bu detay sorulduğunda “O hikayenin tamamını kullanıp kullanmayacağımızı bilmiyoruz. Hikaye filmin çalışmalarının başlamasından montaj aşamasına kadar değişiyor. Karakterin aynı anda iki mücadele birden veriyor olması da çok güzel. Şahsi olarak sevdiğim bir hikaye. Fakat bu detaya filmde yer verip vermeyeceğimizi ileride göreceğiz.” sözlerini sarf etmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Natalie Portman’ın Thor Love and Thunder isteği

Aynı soru Jane Foster’ı canlandıran Natalie Portman‘a da soruldu. Tecrübeli oyuncunun tepkisi ise şöyle oldu: “Bu tarz eğlence odaklı büyük filmlerin meme kanseri gibi önemli konuları ele alması çok nadir mümkün oluyor. Henüz ne yapacağımıza dair bir fikrim yok. Senaryoyu görmedim fakat sizlerin duyduğu söylentilerden benim de haberim var. Bu söylentiler kesinlikle heyecan verici.”

Marvel stüdyoları ve Taika Waititi’nin meme kanseri gibi önemli bir sorunu hikayeye dahil etme fırsatını kaçırmayacağını düşünüyoruz. Fakat bu kararı etkileyen elbette geleceğe dair planlar olacak.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi