reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Taika Waititi’den beklenen Thor Love and Thunder açıklaması

Heyecanla beklenen Thor Love and Thunder filminin çekimlerinin ne zaman başlayacağı sonunda belli oldu. Önemli açıklama filmin yönetmeni Taika Waititi’den geldi.

Marvel Sinematik Evreni’nde dördüncü solo filmi çekilen ilk kahraman Thor olacak. Thor 4’te Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Natalie Portman gibi isimler geri dönecek. Jane Foster‘ı kadın Thor veya çizgi romandaki ismiyle Kudretli Thor olarak göreceğiz. Yönetmen koltuğunda ise Ragnarok filmiyle karakteri baştan yaratan Taika Waititi oturacak. Herkes serinin dördüncü filminin ne zaman çekileceğini merak ediyordu. Şimdiye kadar bu konuda net bir fikrimiz yoktu. Fakat Taika Waititi’nin son açıklamasıyla birlikte beklenen tarih ortaya çıktı.

Thor Love and Thunder çekim tarihi

“Daha yeni Michael Fassbender’ın rol aldığı bir spor filminin çekimlerini tamamladım. Ağustos ayında bir başka filmin çekimlerine başlayacağız. Thor Love and Thunder’ın çekimlerine başlamış olacağız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel stüdyolarının daha önce açıkladığı program sayesinde biliyoruz ki Thor Love and Thunder filminin vizyon tarihi 5 Kasım 2021. Başarılı yönetmen çekimlerin ardından hızla kurgu sürecine giriş yapacak ve filmi sıkı bir çalışmanın ardından gösterim tarihine yetiştirecek gibi görünüyor. Ağustos ayına kadar olan sürede de bahsettiği Frankie Adams, Elisabeth Moss, Michael Fassbender gibi isimlerin rol aldığı Next Goal Wins filmini tamamlayacak. Spor filmi olarak tanımladığı ancak komedi ögelerine de yer veren bu farklı yapımın vizyon tarihi ise henüz belli değil.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı