reklamı kapat

POPÜLER

thor 4

Natalie Portman Thor 4 için Marvel’a dönmeye nasıl ikna oldu?

Thor 4 filminde Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönmeye hazırlanan Natalie Portman‘ın Taika Waititi tarafından nasıl ikna edildiği ortaya çıktı.

Marvel stüdyoların San Diego Comic Con’da Thor Love and Thunder filminin yolda olduğunu duyurmuştu. Ragnarok ile Thor karakterine farklı bir bakış açısı katan Taika Waititi serinin dördüncü filmi için geri dönecek. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth ve Tessa Thompson yer alıyor. Daha önce Jane Foster rolünde seyrettiğimiz Natalie Portman da uzun bir aranın ardından geri dönüyor. Sevilen oyuncunun kadın Thor ya da Marvel’ın kullandığı sıfatla Kudretli Thor olarak boy gösterecek. Oyuncunun ayrılık kararı vermesinin ardından geri dönmeyi kabul etmesi ise büyük yankı uyandırdı. Onun dönmeye nasıl ikna olduğu çok merak ediliyordu. Variety çok merak edilen soruyu Taika Waititi’ye yöneltti.

Natalie Portman Thor 4 için neden dönüyor?

“İletişime geçtiğimizde ‘geri dönüp öncekilerden çok farklı bir şey yapmak ister misin?’ diye sordum. Çünkü kimse kendini tekrar etmek istemez. Kimse devamlı aynı karaktere hayat vermek de istemez. Daha önce canlandırdığınız bir karaktere geri dönüp onunla yepyeni bir şey yapma fikri pek çok insanı ikna edebilir. Çünkü bu çizgi roman uyarlamalarında bir süper kahramana hayat vermiyorken aynı karakteri canlandırmaya devam etmek çok da arzu edilecek bir şey değil. Ben aynı şeyi yapmaya devam etmek istemezdim. Geri dönüp işleri biraz değiştirmek isterdim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Taika Waititi‘nin Thor 4 fikri Natalie Portman tarafından fazlasıyla beğenilmiş ve karaktere geri dönmesi için ikna edici olmuş. Bakalım ortaya çıkan sonuç Marvel hayranlarını da memnun edecek mi?

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı