reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Thor Love and Thunder ile geri dönecek Marvel karakteri

Marvel stüdyoları önümüzdeki yıllarda Thor Love and Thunder filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Heyecan uyandıran bu projede çok sevilen bir karakterin geri döneceği ortaya çıktı.

Thor aslına bakarsanız Marvel’ın en sıkıcı karakterlerinden biriydi. Bunun en önemli sebebi de karakteri ele alan ilk iki filmin fazlasıyla sıradan olmasıydı. Öyle ki karakteri canlandıran Chris Hemsworth bile Thor’u geride bırakmaya hazırlanıyordu. Fakat bu gidişat Ragnarok filmiyle değişti. Bunun nedeni de filmin yönetmen koltuğunda oturan Taika Waititi oldu. Üstelik o sadece yönetmenlikle kalmadı bu dünyaya Korg gibi komik bir karakterin eklenmesine de vesile oldu. Başarılı isim Thor Love and Thunder için yeniden kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Onun dönüşüyle birlikte Korg’un kaderi de netlik kazandı diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor Love and Thunder ile Korg dönüyor

Taika Waititi son günlerde çok beğenilen Jojo Rabbit filminin tanıtımını sürdürüyor. Bu çalışmalar kapamında Jimmy Kimmel Live programına konuk oldu. Röportajın sonuna doğru gündeme gelen işlerden biri de Thor Love and Thunder’dı. Sevilen yönetmen bildiğimiz detayları tekrar etti. Natalie Portman’ın kadın Thor olarak karşımıza çıkacağını hatırlattı. Ardından “Benim karakterim Korg da geri dönüyor.” dedi. İzleyicilerin yoğun alkışlarına şaşırdıktan sonra “Bu tepkiniz için çok teşekkür ederim” sözlerini sarf etti.

Korg gerçekten kısa sürede çok sevilen bir karakter halini aldı. Onun geri dönüşünün pek çok Marvel izleyicisini memnun edeceğine eminiz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı